محل تبلیغات شما

اهمیت ویدئو مارکتینگ
اهمیت ویدئو مارکتینگ چیست ؟ چرا استفاده از ویدئو مارکتینگ در استراتژی های بازاریابی حائز اهمیت است ؟

در این مقاله ، ما به برخی از آمارهای کلیدی بازاریابی ویدیویی می پردازیم که به شما ثابت می کند اکنون زمان مناسب برای استفاده از بازاریابی ویدیویی است. از این آمار سریع و آسان بازاریابی ویدیویی برای راهنمای استراتژی بازاریابی ویدیویی خود برای سال جدید استفاده کنید.

کاربران اینترنت در همه جا از محتوای ویدیویی لذت می برند

اهمیت ویدئو مارکتینگ
اهمیت ویدئو مارکتینگ

اکنون نسبت به گذشته بیشتر و بیشتر از محتوای ویدیویی مشاهده می شود.

۸۵٪ از کل کاربران اینترنت در ایالات متحده ماهانه محتوای ویدیویی آنلاین را در هر یک از دستگاههای خود مشاهده می کنند (Statista، ۲۰۱۸).

افراد ۲۵-۳۴ ساله بیشترین فیلم های آنلاین را تماشا می کردند ، در حالی که مردان بالغ ۴۰٪ بیشتر از ن در اینترنت ویدئو تماشا می کردند. مدت زمان کاربران ایالات متحده در تماشای هفتگی محتوای ویدیویی در تلفن هوشمند نیز به مرور زمان در حال افزایش است. جالب اینجاست که عربستان سعودی و ترکیه در رده اول قرار دارند که ۹۵٪ از کل کاربران اینترنت آنها در هر ماه معین محتوای ویدیویی آنلاین را در هر دستگاه مشاهده می کنند.

مقالات پیشنهادی
پاورپوینت بازاریابی دیجیتال
علت اهمیت ویدئو مارکتینگ
افزایش تقاضا برای محتوای ویدیویی است
علت اهمیت ویدئو مارکتینگ
علت اهمیت ویدئو مارکتینگ

اولویت برای محتوای ویدیویی فقط به اهداف سرگرمی محدود نمی شود. ویدئوهای بازاریابی به توسعه برندها کمک می کنند. مطالعات نشان می دهد که ۵۴٪ از مصرف کنندگان می خواهند محتوای ویدیویی بیشتری را از یک مارک تجاری یا شغلی که از آن پشتیبانی می کنند مشاهده کنند (HubSpot، ۲۰۱۸) .

با افزایش تقاضا برای فیلم ، بسیاری از تأثیر گذاران صنعت می توانند برای برآوردن این نیاز رو به رشد ، انواع مختلفی از محتوای ویدیویی را تولید کنند. پاسخ دهندگان این نظرسنجی ادعا کردند که محتوای ویدیو تقاضای بیشتری دارد. به ویژه به این دلیل که مردم احتمالاً به آن توجه می کنند. تمایل بیشتری برای جستجوی قسمتهایی از محتوای صوتی و نوشتاری وجود دارد. برای اینکه مارک ها بتوانند بیشتر از ویدیو توجه مخاطبان را بدست آورند ، راهی خوب برای پیش روی است.

ویدئو به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند
ویدئو به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند
ویدئو به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند

موفقیت با بازاریابی ویدیویی در سالهای اخیر به سطح اوج رسیده است. تعجب آور نیست اگر بیشتر مشاغل نسبت به گذشته مطالب ویدیویی را به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال خود در نظر بگیرند. متخصصان بازاریابی باید مراقب باشند که از فرصت هایی که محتوای ویدئویی برای آنها فراهم می کند ، غافل نشوند.

مقالات پیشنهادی
هشتگ چیست
گزارش سال ۲۰۱۹ نشان می دهد که ۸۷٪ از متخصصان بازاریابی از ویدئو به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده می کنند (Wyzowl، ۲۰۱۹). با افزایش تقاضا برای محتوای ویدیویی ، جای تعجب ندارد که چنین درصد زیادی از متخصصان بازاریابی ادعا می کنند از فیلم به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده می کنند. متخصصان بازاریابی به پتانسیل محتوای ویدیو اعتماد دارند تا بتوانند درگیر کاربر شوند و اعتماد به برند را افزایش دهند.

مصرف کنندگان عاشق دیدن فیلم ها در رسانه های اجتماعی هستند
فیلم ها در رسانه های اجتماعی
فیلم ها در رسانه های اجتماعی

کاربران ویدئوها را به طور فزاینده ای در هر سیستم عامل مشاهده می کنند. خواه در بلاگها ، تبلیغات اینستاگرام یا به سادگی در YouTube باشد . آنها انتظار محتوای ویدیوی بیشتری دارند. فیلم ها نوع محتوای مورد علاقه مصرف کننده برای دیدن یک برند در رسانه های اجتماعی هستند (Animoto، ۲۰۱۸).

براساس گزارش Trends Marketer وضعیت ویدیوی اجتماعی ۲۰۱۸ ، ۷۳٪ از مصرف کنندگان ادعا می کنند که هنگام تصمیم گیری برای خرید ، تحت تأثیر حضور رسانه های اجتماعی یک برند قرار گرفته اند.

این آمار به تنهایی نشان می دهد که چگونه ویدیوها با گذشت زمان محبوب می شوند و دلیل اهمیت ویدئو مارکتینگ در چیست. با تبدیل شدن ویدیو به تأثیر بسیار زیاد در تصمیمات مصرف کننده ، جای تعجب نیست که اینستاگرام سریعترین سکوی در حال رشد است که از محتوای ویدیویی برای هدایت خرید استفاده می شود.

دلیل اصلی اهمیت ویدئو مارکتینگ : سود
بازاریابی ویدیویی = سود
دلیل اصلی اهمیت ویدئو مارکتینگ
دلیل اصلی اهمیت ویدئو مارکتینگ

همه چیز به بازده سرمایه گذاری (ROI) سوق می یابد. اگر به اعداد و ارقام نگاه کنیم ، ۸۸٪ از بازاریابان ویدیویی از ROI تلاشهای بازاریابی ویدیویی خود در رسانه های اجتماعی راضی هستند (Animoto، ۲۰۱۸). همین گزارش به ما نشان می دهد که ۸۰٪ از بازاریابان نیز ادعا می کنند که از ROI تبلیغات ویدیویی که برای رسانه های اجتماعی ارسال کرده اند راضی هستند.

شرکتهای به طور گسترده صحبت از اهمیت بازاریابی ویدیویی برای افزایش فروش خود ، ایجاد آگاهی از برند و همچنین اعتماد ، آگاهی از مشتریان فعلی خود و دستیابی به مشتریان بالقوه می کنند. سکوهایی که معمولاً توسط بازاریابان برای ارسال فیلم های بازاریابی رسانه های اجتماعی و مشاوره تبلیغاتی استفاده می شود اینستاگرام ، یوتیوب و فیس بوک هستند.

دلیل اینکه از طریق بازاریابی ویدیویی به عنوان یک ابزار بازاریابی مورد علاقه یاد می شود ، به دلیل پتانسیل آن است که همه چیز را با فرمت مورد نظر کاربران توضیح دهد – قالب تصویری ، آموزش ها یا فیلم های توضیح دهنده خصوصاً در بین کاربران نهایی محبوب است.

بازاریابی ویدئویی به عنوان کانال تولید مشتری
طبق گفته Optinmonster ، بازاریاب های ویدئویی سالانه ۶۶٪ از مشتریان برتر واجد شرایط را دریافت می کنند . Optinmonster همچنین به این نتیجه رسید که بازاریاب های ویدئویی به ۵۴٪ افزایش در آگاهی از برند دست می یابند. علاوه بر این ، ۹۳٪ از بازاریابان می گویند که به لطف بازاریابی ویدئویی در رسانه های اجتماعی ، مشتری جدیدی را به دست آورده اند.

این افزایش کیفیت ایجاد مشتری را می توان به کیفیت آموزش ویدیویی نسبت داد. نه تنها مشتریان به شرکت اعتماد می کنند ، بلکه می توانند خود را از طریق تصویری تعاملی در مورد شرکت یا محصول آموزش ببینند. این آمار نشان می دهد که دیگر نیازی به حدس زدن در مورد مزایای بازاریابی ویدیویی برای تجارت نیست. درمورد اهمیت ویدئو مارکتینگ در سال های آینده ، این راهی عالی برای رشد شبکه و پایه مشتری شما خواهد بود ، نه تنها در حال حاضر بلکه در آینده.

با ویدئو مارکتینگ کاربران بیشتری را در وب سایت خود جذب می کنید
فیلم ها به نگه داشتن کاربران در وب سایت شما کمک می کنند و همچنین آنها را بیشتر درگیر نگه می دارند. به طور متوسط کاربر ۸۸٪ بیشتر وقت خود را در یک وب سایت با فیلم صرف می کند (Forbes، ۲۰۱۸).

این واقعیت به تنهایی برای اثبات میزان جذابیت محتوای ویدئویی برای اکثر جمعیت کافی است. این همچنین می تواند ارتباطی با این واقعیت داشته باشد که بینندگان در هنگام مشاهده آن در یک فیلم ، در مقایسه با فرم کتبی ، پیام های خود را بهتر حفظ می کنند.

مقالات پیشنهادی
استراتژی سئو دم بلند
اگر می خواهید افراد در وب سایت شما بمانند ، با اضافه کردن محتوای مفید ویدیویی ، توجه آنها را جلب کنید. سعی کنید فیلم های محصول ، نمایش و توضیحاتی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید. اینها رایج ترین فیلم های تولید شده توسط شرکت های B2C است. متداول ترین کانال های توزیع وب سایت ها و رسانه های اجتماعی است.

آموزش از طریق ویدئو
آموزش از طریق ویدئو از جمله دلایل اهمیت ویدئو مارکتینگ است . در جایی که هم فیلم و هم متن در همان صفحه موجود باشد ، ۷۲٪ از افراد ترجیح می دهند از فیلم استفاده کنند تا در مورد یک محصول یا خدمات بدانند (Wyzowl، ۲۰۱۸).

با ذکر چند واقعیت گذشته ، جای تعجب نیست که مردم برای یادگیری در مورد چیزی که علاقه مند به آنها هستند فیلم را انتخاب کنند. بنابراین ، دفعه بعد که می خواهید چیزی را برای مشتریان خود توضیح دهید ، چرا در مورد آن ویدیویی تهیه نمی کنید؟

نکته جالب توجه این است که شما حتی به یک بودجه گسترده یا منابع خارجی احتیاج ندارید تا به شما در ایجاد فیلم کمک کند. شرکتهای کوچکتر از تولید ویدئو عقب نیستند. نمونه قابل توجه داستان موفقیت باشگاه Shave Dollar است که از یک فیلم ویروسی به یک برند میلیارد دلاری تبدیل شد. این فقط نشان می دهد که برای شروع بازاریابی ویدیویی خود به یک بازیگر و خدمه کامل نیاز ندارید می توانید از امروز شروع کنید .

YouTube دومین موتور جستجوی بزرگ است. هر ماه بیش از ۱٫۵ میلیارد کاربر دریافت می کند و هر روز بیش از ۱ میلیارد ساعت ویدیو را برای کاربران پخش می کند (SEJ ، ۲۰۱۸).

در ایالات متحده ، یوتیوب به عنوان رهبر بازار در بین وب سایت های ویدیویی و سرگرمی مقام اول را دارد و نام های بزرگی همچون Netflix و Hulu را پشت سر می گذارد. YouTube تا کنون متداول ترین کانال تصویری است که به طور گسترده مورد استفاده برای بازاریابان قرار گرفته است (Wyzowl، ۲۰۱۸).

مردم از تماشای طیف گسترده ای از فیلم ها در YouTube لذت می برند. اینها شامل آموزش ها ، فیلم های سبک زندگی ، مستندها ، پادکست ها و تلفیقی از فیلم های دیگر است. دانستن اینکه مشتریان شما در YouTube چه چیزی را تماشا می کنند ، می تواند به شما کمک کند جذاب ترین محتوا را برای آنها ایجاد کنید.

فیلم جذاب تر از متن است
بینندگان ۹۵٪ احتمال دارد که پس از تماشای یک فیلم ، یک تماس برای اقدام را به خاطر آورند . در مقایسه فقط ۱۰٪ هنگام خواندن محتوا با فرمت متن تصمیم به اقدام می گیرند (Forbes، ۲۰۱۷). فیلم نه تنها ابزاری عالی برای یادگیری است ، بلکه مصرف آن نیز بسیار آسان است. با وجود زندگی پر مشغله ای که بسیاری از بزرگسالان به آن عادت کرده اند ، ممکن است وقت و یا صبر و شکیبایی برای خواندن توضیحات محصول طولانی یا حوصله ای در محتوای نوشتاری نداشته باشند. فیلم ها روشی آسان و راحت برای هضم و حفظ اطلاعات در اختیار آنها قرار می دهد.

این یک بسته بندی آماری برای بازاریابی ویدیویی آینده است. امیدواریم که این موضوع به شما کمک کند تا روشن شود که چگونه اهمیت ویدئو مارکتینگ می تواند برای شما نیز مفید باشد!

خلاصه : آمار بازاریابی ویدیویی دلیلی بر اهمیت ویدئو مارکتینگ
در اینجا خلاصه ای از آمار بازاریابی ویدیویی آورده شده است :

۸۵٪ از کل کاربران اینترنت در ایالات متحده ماهانه محتوای ویدیویی آنلاین را در هر یک از دستگاههای خود مشاهده می کنند. این بدان معنی است که محتوای ویدیو به طور فزاینده ای محبوب می شود.
۵۴٪ از مصرف کنندگان می خواهند محتوای ویدیویی بیشتری را از یک برند یا کسب و کار مورد حمایت خود ببینند. این نشان می دهد که تقاضا برای محتوای ویدیو نیز در حال افزایش است.
۸۷٪ از متخصصان بازاریابی از ویدئو به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده می کنند. کسب و کارها در حال استفاده از محتوای ویدیو به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال خود هستند.
فیلم ها نوع مورد علاقه مصرف کنندگان برای دیدن یک نام تجاری در رسانه های اجتماعی هستند. مصرف کنندگان انتظار دارند محتوای ویدیوی بیشتری داشته باشند.
۸۸٪ از بازاریابان ویدیویی از ROI تلاشهای بازاریابی ویدیویی خود در رسانه های اجتماعی راضی هستند. شرکت ها برای بهبود تجارت خود از بازاریابی ویدیویی استفاده می کنند. از جمله موارد دیگر ، این شامل افزایش فروش آنها ، ایجاد آگاهی از برند و اطلاع رسانی به مشتریان آنها می شود.
بازاریاب های ویدئویی سالانه ۶۶٪ از مشتریان برتر واجد شرایط را دریافت می کنند . این افزایش جذب مشتری می تواند به دلیل کیفیت آموزشی باشد که محتوای ویدیویی به ارمغان می آورد.
به طور متوسط ​​کاربر ۸۸٪ بیشتر وقت خود را در یک وب سایت با فیلم صرف می کند. این نشان می دهد که محتوای ویدیو تعامل در وب سایت شما را بهبود می بخشد.
در جائی که هم فیلم و هم متن در همان صفحه موجود باشد ، ۷۲٪ از افراد ترجیح می دهند از فیلم برای یادگیری محصول یا خدمات استفاده کنند. این بدان معناست که مردم اولویت بیشتری برای محتوای ویدیو نسبت به متن نشان می دهند.
YouTube دومین موتور جستجوی بزرگ بعد از گوگل است. یوتیوب پتانسیل عظیمی دارد این شرکت بیش از ۱٫۵ میلیارد کاربر در هر ماه دریافت می کند و هر روز بیش از ۱ میلیارد ساعت ویدیو را برای کاربران پخش می کند.
بینندگان ۹۵٪ احتمال دارد که پس از تماشای یک فیلم ، یک تماس برای اقدام را به خاطر آورند . در مقایسه فقط ۱۰٪ هنگام خواندن محتوا با فرمت متن تصمیم به اقدام می گیرند.


وبلاگ ماندگار

تراکت تبلیغاتی چیست و مهمترین مزایای استفاده از آن کدام است؟

بازاریابی همهمه ای چیست ؟ انواع ، نکات ، مثالها و مزایای BUZZ MARKETING

مهمترین تفاوت میان تراکت و بروشور کدام است؟

، ,ویدیویی ,بازاریابی ,محتوای ,های ,فیلم ,می کنند ,بازاریابی ویدیویی ,محتوای ویدیویی ,اهمیت ویدئو ,ویدئو مارکتینگ ,اهمیت ویدئو مارکتینگ ,برای محتوای ویدیویی ,اصلی اهمیت ویدئو ,محتوای ویدیویی آنلاین

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تو بهترین خرید رو از ما داشته باش انتشارات دنیای اقتصاد آموزش دیجیتال مارکتینگ تازه ترین مقالات در حوزه دانستنی های جنسی ه جی ار گیمز یافا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ساختمان سازی انبوه کسب درآمد اینترنتی رایگان درب اتوماتیک شیشه ای اصل خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب